FIRMOWE ELDORADO

Nasze propozycje na wyprawy zorganizowane przez naszych Partnerów

Poszukujesz działań, które zintegrują pracowników, a jednocześnie uwzględnią korzyść potrzebującej społeczności?

 

Dołącz do grona sponsorów/partnerów akcji „Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka” i pojedź z nami w podróż po województwie łódzkim. Możliwości jest wiele, wybierz jedną z nich i pomagaj dzieciom z chorobami nowotworowymi. Przyłącz się do akcji i przekaż dowolną sumę na leczenie podopiecznych Fundacji „Krwinka”.

FIRMOWE ELDORADO

1.Zorganizowana wyprawa rowerowa z Tadeuszem Nowińskim MR SCOTT

Pracodawca przeznacza czas na integrację pracowników poprzez wspólną wycieczkę rowerową z niezwykłym przewodnikiem, blogerem – Mr. Scottem. Zadaniem specjalnym na ten dzień jest nagranie filmiku dla dzieci, który zostanie opublikowany w aplikacji Tropiciel i Fb Fundacji „Krwinka”.
Będzie czas na opowiadanie przez naszego specjalistę, na rozmowy i własne przekąski. Dzień ten daje wyjątkową sposobność do stworzenia niepowtarzalnych materiałów wizualnych, które posłużą do promocji firmy.

2. Tydzień dedykowany firmie

Pracodawca decydując się na szerzenie wśród Pracowników idei jeżdżenia na rowerze i tym samym pomoc dzieciom chorym onkologicznie i hematologicznie może dodatkowo zmotywować ich do działania poprzez wprowadzenie do aplikacji Tropiciel tygodnia dedykowanego danej firmie.

Wówczas w aplikacji pojawi się logo firmy i materiał multimedialny. Jest to dodatkowa promocja firmy, widoczna przez wszystkich użytkowników aplikacji.

3. 4 kółka na 2

Pracodawca popularyzuje wśród swoich pracowników ideę podróżowania do pracy i z pracy do domu rowerem.

Wszystkie kilometry przejechane przez pracowników w ustalonym wcześniej czasie sumują się i zostają przełożone na darowiznę finansową na rzecz dzieci z oddziałów onkohematologii.

 

 

 

Każdy przejechany przez pracowników firmy kilometr przekłada się na pomoc dla dzieci z oddziałów onkohematologicznych.

Jeśli masz ochotę możesz podążać „własną ścieżką rowerową”. Podziel się pomysłem z nami.

Czekamy na Wasze relacje z wypraw partnerskich!

Rowerowa środa w TME

Zazwyczaj w TME – Transfer Multisort Elektronik mamy zdrowe wtorki, ale w tym tygodniu zrobiliśmy sobie dodatkowo zdrową środę 🍏🍌 […]

Leitz-Polska Spółka z o.o.

pomagamy firmowo […]

Amazon w drodze

udany start […]

TME

pomagamy firmowo […]

Kasia BeBike

własnymi ścieżkami […]

Sempre Nieruchomości na trasie

na trasie […]