Loverowa Kampania

„Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka” to powrót do dziecięcej miłości do roweru.

 

Rower jest nie tylko środkiem transportu, jest stylem życia. To kontakt z naturą, zapach świeżo skoszonej trawy, czucie promieni słońca na twarzy, to walka z własnymi słabościami.

 

Przypomnij sobie swój pierwszy rower, chwilę, w której go otrzymałeś, jak nie mogłeś doczekać się powrotu taty do domy, aby w progu powiedzieć mu…

Akcja „Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka” ma na celu wsparcie małych pacjentów onkologicznych i hematologicznych przez przejechanie na rowerze jak największej liczby kilometrów. Biorąc udział w wydarzeniu, stajesz się ambasadorem Fundacji „Krwinka” i działasz jak zębatka w rowerze, przekazując dalej ideę niesienia pomocy.

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka” jako jedna z nielicznych organizacji pożytku publicznego, nie pobiera od swoich podopiecznych żadnych prowizji. Swoją działalność finansuje głównie z wpływów z 1,5% i darowizn. Z tych datków organizowane są m.in. turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowe, Zjazdy Pacjentów, zajęcia prowadzone przez animatorów, a także finansowane są w wielu przypadkach leki oraz rehabilitacja dla chorych dzieci, prezenty, czy kupowany jest specjalistyczny sprzęt do szpitali.

 

To jednak nie wszystko!

 

Akcja „Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka” ma na celu zachęcić do aktywności fizycznej wszystkich, którym los dzieci z chorobami nowotworowymi i hematologicznymi nie jest obojętny.

Może się wydawać, że za kwotę 1 zł nic nie kupimy, ale jak będzie nas 10 tys., 100 tys., 1 milion! Możemy zdziałać cuda!

Każdy kilometr pokonany przez uczestników akcji będzie wsparciem dla chorych dzieci.

CIEKAWOSTKA: Województwo łódzkie zamieszkuje ok. 2,4 mln osób.

„Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka” powstał również, aby propagować:

  • zdrowy styl życia
  • aktywny wypoczynek wśród rodziny i znajomych
  • jazdę na rowerze i ukazywać jej wpływ na zdrowie
  • zwiedzanie województwa łódzkiego
  • odkrywanie terenów całej Polski.

ZASADY ZABAWY


KROK 1

Wsiadasz na rower i podróżujesz nim do 30 września.

Wszystkie przejechane kilometry dokumentujesz w aplikacji Tropiciel.

Pobierz aplikację, wypełnij formularz znajdujący się we wprowadzeniu, a następnie dodawaj kilometry przejechane przez Ciebie.

Nie zapomnij dołączyć zrzut ekranu potwierdzający trasę przejazdu. W ciągu 24 godzin Twoje kilometry zostaną zweryfikowane.


KROK 2

Zamieszczasz swoje zdjęcia z wyprawy rowerowej i relację na stronie wydarzenia oraz na swoim profilu społecznościowym – Fb, Instagram, Twitter.

Oznaczasz post #czasnalover i Fundację „Krwinka”, wskazujesz w nim kolejnych miłośników dwóch kółek – przynajmniej po jednym na koło.


KROK 3

Wpłacasz dowolną kwotę na konto Fundacji „Krwinka” z tytułem „Czas na LoveR- darowizna”  WPŁAĆ.


KROK 4

Cieszysz się, że Twoje krople potu wylane są w słusznej sprawie.

Biorąc udział w akcji, uczestniczysz w rywalizacji i jesteś uwzględniony w comiesięcznym rankingu!

Zachęcamy również do nagrywania LOVEROWYCH życzeń z podróży dla małych wojowników. Dzieci w szpitalu nie mogą być tam gdzie Wy, bądźcie więc ich oczami i pochwalcie się odwiedzonymi miejscami.

 

POCHWAL SIĘ SWOIMI WYNIKAMI!

 

Na uczestników #czasnalover czeka wiele niespodzianek.

Do udziału w akcji charytatywnej zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby indywidualne wraz z rodzinami, którym nie jest obojętny los naszych dzielnych bohaterów z oddziałów onkohematologii.

PARTNERZY AKCJI