Wskakujemy na rowery! Ruszyła IV edycja Czas na LoveR.
W dniu 28 czerwca, konferencją prasową i uroczystym rowerowym przejazdem do Arturówka, Fundacja „Krwinka” zainaugurowała czwartą edycję akcji „Czas na LoveR”. Wydarzenie miało wymiar symboliczny, ponieważ odbyło się na terenie przyszpitalnego parku w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w CSK UM w Łodzi. To właśnie tutaj leczeni są mali pacjenci, którymi na co dzień opiekuje się Fundacja „Krwinka”.

 

W wydarzeniu udział wzięli wyjątkowi goście, m.in.: Pani Hanna Gill-Piątek (Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego), Pani Katarzyna Wąsik (Przedstawiciel Urzędu Miasta Łodzi), Pani Profesor Joanna Trelińska (Przedstawiciel Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej w Łodzi), Pan Tadeusz Nowiński-Mr. Scott (łódzki Bloger rowerowy, Inicjator akcji), Pani Jadwiga Mazurkiewicz (Ambasador akcji oraz Przedstawiciel grupy rowerowej: rowerempopolsce.pl)

 

Pięknie jest pomagać, szczególnie pięknie jest pomagać w tak dobry celu. – mówiła Hanna Gill-Piątek.

Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego zachęcała mieszkańców całego województwa do jazdy na rowerze, szczególnie teraz, gdy jest lato i pogoda sprzyja przejażdżkom. Podkreślała także, że w ten sposób można wesprzeć dzieci, które zostały dotknięte chorobą onkologiczną.

Media o inicjatywnie „Czas na Lover-kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka”:

ŁWD: Łódzkie Wiadomości Dnia 28.06.2024 21:30 (tvp.pl)

Uwaga pasjonaci jazdy na rowerze! W wakacje można jeździć dla przyjemności i bez wysiłku pomagać chorym dzieciom WIDEO | Express Ilustrowany

Rozmowa Dnia: Dominika Śliwińska z Fundacji Krwinka 28.06.2024 (tvp.pl)

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom oraz przedstawicielom mediów za przybycie!