Zostań Partnerem/Ambasadorem

Zostań PARTNEREM akcji

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do nawiązania współpracy z Fundacją dla Dzieci z Chorobami nowotworowymi „Krwinka” przy IV. edycji akcji charytatywnej „Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka”.

Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo zostać PARTNEREM AKCJI. Przygotowaliśmy pakiety partnerskie dla firm, które chcą promować aktywny tryb życia wśród swoich pracowników oraz pragną wspierać dzieci onkologicznie i hematologiczne chore w długotrwałym procesie leczenia. Każdy pakiet niesie ze sobą konkretne benefity. Możliwe jest również wsparcie akcji poprzez darowiznę rzeczową np. nagrody, gadżety dla najbardziej aktywnych rowerzystów.

IV edycja akcji rusza 28 czerwca 2024 roku. Przedsięwzięcie wpisuje się w działalność statutową Fundacji „Krwinka”, jaką jest promocja zdrowego trybu życia, a tym samym aktywności fizycznej. Koniec akcji przewidziany jest na 31 sierpnia bieżącego roku.

W czasie pierwszych trzech edycji uczestnicy przejechali ponad 132,810 tysięcy kilometrów i pozyskano łącznie kwotę 61 tysięcy złotych na pomoc chorym dzieciom. O naszej inicjatywie jest i będzie głośno mediach, ponieważ wzorem lat ubiegłych zapraszamy media na briefing prasowy w dniu startu akcji, w tym roku w dniu 28 czerwca.

Media o akcji „Czas na LoveR-kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka”:

Chcesz pomóc chorym dzieciom? Wsiądź na rower, także stacjonarny (wyborcza.pl)

Rozpoczęła się akcja „Czas na LoveR”, dzięki której można wesprzeć podopiecznych Fundacji Krwinka – Radio Łódź (radiolodz.pl)

Czas na LoveR – inauguracja III edycji akcji (tvp.pl)

Tegoroczną inicjatywę obieli PATRONATEM HONOROWYM:

  • Wojewoda Łódzki – Dorota Ryl
  • Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska
  • Marszałek Województwa Łódzkiego – Joanna Skrzydlewska

Do akcji dołączyli już następujący PARTNERZY FINANSOWI: Amazon, Veolia Energia Łódź S.A, ContolTec  Sp. z o.o., Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A., Ceri International, OPIEKĘ MEDIALNĄ zapewnią: TVP3 Łódź, Radio ESKA.

Jesteśmy w trakcie pozyskiwania większej liczby partnerów medialnych i dodatkowych ambasadorów akcji.

W imieniu Podopiecznych Fundacji „Krwinka” będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie akcji. Aktywne zaangażowanie pracowników w pomoc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe i hematologiczne oraz ich najbliższym może być doskonałym wakacyjnym przedsięwzięciem, realizowanym w ramach działań CSR Państwa firmy.

Dodatkowe informacje o akcji na stronie Fundacji „Krwinka”:

www.krwinka.org

OFERTA PDF do pobrania

Zostań AMBASADOREM akcji

W tym roku będziemy realizować już 4. edycję akcji „Czas na Lover – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka”. Inicjatywa rośnie w siłę dzięki ludziom o wielkich sercach. Nie jest to tylko jazda na rowerze! To wyścig z czasem i chorobą, gdzie każdy przejechany kilometr przekłada się na realne wsparcie: środki na leczenie, pomoc psychologiczna i rehabilitacja dla dzieci, które walczą o każdy nowy dzień.
W ciągu poprzednich edycji wykręciliśmy 132 810 km i uzbieraliśmy kwotę 61 tysięcy zł. Cele są dwa na ten rok: „wykręcenie” 100 000 km i pozyskanie 50 000 tysięcy zł. Ogromnie potrzebujemy Twojej pomocy, aby zrealizować te ambitne zamiary.

Jesteśmy pewni, że TWOJA ROLA może okazać się kluczowa dla rozwoju naszej inicjatywy. Oto, jak możesz przyczynić się do oczekiwanego sukcesu:
•    Promocja w mediach społecznościowych – wykorzystaj swoją platformę do inspiracji i informowania, podnosząc rozpoznawalność akcji „Czas na LoveR” i zachęcając do finansowego wsparcia przedsięwzięcia.
•    Angażowanie społeczności – Zachęcaj swoich obserwatorów do wspólnego działania w szczytnym celu, wspierając nas w budowie potężnej fali wsparcia.
•    Zapraszanie sponsorów i firm do współpracy – Twoja zdolność przyciągania zarówno lokalnych przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji może znacząco zwiększyć zasięg i wpływ naszej inicjatywy.
•    Tworzenie atmosfery rywalizacji i zabawy – Inspirowanie innych do udziału, dodając element ekscytacji i współzawodnictwa.

Przystępując do nas, nie tylko przyczynisz się do ratowania życia dzieci, ale także zbudujesz pozytywny wizerunek, tworząc treści, które inspirują i mają realny wpływ na świat.

Dlaczego warto się zaangażować?
•    Ratowanie życia – Twoje działania bezpośrednio wpływają na poprawię sytuacji dzieci walczących z chorobą. Nie chodzi nam tylko o kręcenie kilometrów – razem tworzymy nową historię.
•    Wyzwanie łączące pokolenia – Możesz stanąć na linii startu obok innych znanych influencerów i pokazać swoją siłę.
•    Niesamowity content z głębokim przesłaniem – Twórz materiały, które nie tylko bawią, ale też uczą i inspirują. Pokaż, że Twoje wpływy są oparte na prawdziwych wartościach.
•    Budowanie marki opartej na wartościach – Stań się liderem, pokazując, że influencerzy mogą zmieniać świat na lepsze.
•    Współtworzenie historii – Twoje pomysły i kreatywność mogą nadać tej akcji nowy wymiar, inspirując innych do pomocy.

Zachęcam Cię do nawiązania kontaktu. Porozmawiajmy o możliwościach współpracy i zobaczmy, jak możesz się zaangażować w nasz projekt. To może być moment, który nie tylko wzbogaci Twoją karierę, ale przede wszystkim pomoże tym, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej.
Czekamy na Twój ruch!